Kandideeri NEMO koolitusele 10. maini!

Muuseumiühing ootab ühingu liikmeid kandideerima Euroopa Muuseumide Võrgustiku (NEMO) veebikoolitusele „Sustainability in Cultural Heritage“

Koolitus toimub neljal päeval (18. ja 26. mail, 3. ja 11. juunil) ja koosneb 2-tunnistest sessioonidest.

Koolitust viib läbi Caitlin Southwick KI Culture`st, kelle tunnuslauseks on „Jätkusuutlikkus on tulevik, mille võtmeks on kultuur“.

Koolitusel antakse ülevaade jätkusuutlikkusest kultuurisektoris, kuid minnakse ka süvitsi, tutvustades praktilisi töövõtteid ja ressursse, kuidas teemaga tegeleda.

Täpsem info on leitav SIIT!

Koolitus on tasuta võrgustiku liikmetele ja seetõttu kutsume Muuseumiühingu liikmeid kandideerima koolitusele, saates aadressile emy@muuseum.ee hiljemalt 10. maiks ingliskeelse CV ja motivatsioonikirja.

Parimad kandidaadid saavad EMÜ juhatuselt kaaskirja, et kandideerida stipendiumile – tähtaeg 14. mai 2021.

Olge kärmed!