Dagmar Ingi valiti NEMO juhatuse liikmeks!

EMÜ juhatuse liige Dagmar Ingi (Eesti Vabaõhumuuseum) valiti Euroopa Muuseumiorganisatsioonide võrgustiku NEMO juhatusse.

NEMO (Network of European Museum Organisations) üldkoosolekul 17. novembril 2021 valiti uued juhatuse liikmed ja saadi ülevaade toimunud ning eelseisvatest tegevustest.

NEMO juhatuse kolmele vabale kohale kandideeris neli inimest. Hääletuse tulemusel valiti kolmeks aastaks tagasi David Vuillaume (Saksamaa Muuseumide Liit)  ja ta jätkab juhatuse esimehena. Uute liikmetena valiti juhatusse Liv Ramskjaer (Norra Muuseumide Liit) ja Dagmar Ingi (Eesti Muuseumiühing).

NEMO uude juhatusse kuuluvad esimees David Vuillaume, Aleksandra Berberih-Slana (Slovenian Museums Association), Sergio Servellón (ICOM Belgium Flanders), Eva Koppen (Association of European Jewish Museums), Lodewijk Kuiper (Netherlands Museums Association), Liv Ramskjaer ja Dagmar Ingi.

Lisaks anti üldkoosolekul teada järgmise NEMO aastakonverentsi kuupäevad ja koht. Plaanikohaselt kohtume 13.-15.11.2022  Portugalis Loulés. Teema ja täpsem info selgub 2022. aasta kevade jooksul.

Vaata lähemalt: https://www.ne-mo.org/news/article/nemo/new-members-of-the-nemo-executive-board-elected-at-annual-general-meeting.html?fbclid=IwAR1YN_vq94x-W8EF4_3-nBnJIxerXndgJ_yDArX99Bw4AP53vlP_SZ4P4YA