Eesti Muuseumide Aastaauhinnad 2018

Head kolleegid!

Rõõm on kutsuda teid Eesti muuseumimaastiku tähtsaimale sündmusele – 25. jaanuaril toimub Eesti Ajaloomuuseumis Maarjamäel Eesti muuseumide aastaauhindade konverents ja auhinnagala. Ka tänavu saab üritusest osa otseülekande vahendusel: konverentsist ja galast teeb otseülekande Postimees. Päevakavaga saab tutvuda SIIN.

NB! Piletid on tänaseks välja müüdud!

Konverentsile ja õhtusele galale sissepääs toimub piletiga või nimekirja alusel.

Konverents ja õhtune auhinnapidu toimuvad eelregistreerimisega, kuid seekord on osalemine tasuline, kuna varasematel aastatel on olnud väga palju inimesi, kes ei tule kohale ja samuti on ürituse eelarvelised võimalused piiratud. Seega loodame, et piletiostnud ikka ka kohale kenasti tulevad.

NB! Nominendid ja žüriiliikmed saavad nii konverentsil kui galal osaleda tasuta. Registreerumine toimub neile e-kirjas saadetud lingi kaudu.

Piletid jagunevad kolme kategooriasse.

Konverentsil ja galal osalemise ühispilet 12 eurot, muuseumigala pilet 10 eurot ja Okase saalis otseülekande vaatamise pilet 5 eurot (sisaldab kohvipause ja lõunasööki).

Konverents toimub Filmimuuseumi saalis, kuhu mahub 210 inimest, otseülekanne on jälgitav ka Maarjamäe lossi  Okase saalist (kuni 100 inimest).

Kõige pidulikum osa ehk õhtune gala mahutab 400 külalist. Muidugi saab igaüks otseülekannet nii konverentsist kui pidulikust tseremooniast vaadata ka otseülekandena oma arvuti vahendusel kodust või tööpostilt.

Tavapäraselt on osalejate tarbeks tellitud ka buss. Hommikul on väljumine Tartust Vanemuise parklast kell 7.30, õhtul on väljumine Maarjamäelt kell 23.00.

Palume sõita soovijatel registreeruda SIIN. Anname teada, kui kohtade arv on täis.

Täpsema ajakava edastame jooksvalt.

Kui on küsimusi, siis palun sellest teada anda.

Kohtumiseni 25. jaanuaril Maarjamäel!

Heade soovidega

Marju Niinemaa