Eesti MuuseumiühingEesti Muuseumiühing

EMÜ kutsub Muuseumiöö korraldajaid 13. juunil tagasisideseminarile

Tere, hea muuseumitöötaja!

Suur aitäh veelkord Sulle Eesti Muuseumiühingu meeskonna poolt, et Sina ja Sinu kolleegid panustasid ja nägid nii muuseumiöö programmide loomise ja läbiviimisega: ilma selleta ei oleks saanud tänavune muuseumiöö nii hea nagu ta sai! Muuseumiöö “Öös on vabadust” läks hästi korda: ligi 200 mäluasutuse poolt pakutud põnevad programmid tõid 18. mai õhtul ja varastel öötundidel kokku üle 71 000 külastaja.

Ikka ja endiselt kumab siiski läbi, et paljud muuseumitöötajad on Muuseumiööst tegelikult väsinud. Väsinud sellest, et Muuseumiööd tuleb pahatihti korraldada muude tööde ja tegemiste kõrvalt ja sellest, et kolleegid ei taha tulla appi või tulevad appi vastumeelselt. 

Ka Muuseumiöö üldist korraldust saadab ühelt poolt suur rõõm seda kõike teha ja teiselt poolt krooniline vahendite nappus. Kommunikatsiooni mõttes oleme hädas, kuidas kõiki erandeid kommunikeerida: kas sissepääs on üks euro või tasuta, kas muuseum on lahti kella kümneni, üheteistkümneni või üheni?

Kutsume sind tagasisideseminarile KUMUsse 13 juunil kl 14.00-16.00, et üheskoos arutada, kuidas edasi. Pärast arutelu on võimalik kuraator Magdaleena Maasiku käe all tutvuda näitusega “Moraalihoidjad ja naised kirglised”.

Palun pane oma osalemine, mitteosalemine ja tagasiside kirja sellel lingil. NB! Kui sa osaleda ei saa, siis lingi kaudu tagasisidet anda saad ikka!

Arutelul kogutud sisendit kasutame Muuseumiöö ajakohastamiseks.

 

Lisainfo:
Anu Viltrop
Eesti Muuseumiühing
Tel: +372 5665 9118