Eesti MuuseumiühingEesti Muuseumiühing

KANDIDEERI EMÜ STIPENDIUMILE 31. märtsini: KOOLITUSPROGRAMM MUUSEUM 3.0 ALUSTAB SÜGISEL!

Creativity Lab koostöös Muuseumiühinguga jätkavad Eesti muuseumide arendusprogrammi Muuseum 3.0 . Kutsume kõiki muuseumispetsialiste kandideerima programmi teise lendu!

Seoses kehtiva eriolukorraga on toimunud muudatus koolitusaegades. Muuseum 3.0 programm algab aprilli asemel septembris. Hetkel on uuteks mooduli toimumise aegadeks 17.-18. september, 15.-16. oktoober, 12.-13. november ja 10.-11. detsember. Uus info on üleval ka programmi kodulehel tulevikumuuseum.voog.com.  Lisaks sessioonidele toimuvad ka ühepäevased töötoad ja eriüritused.

Koolitusprogrammi läbivaks teemaks on juhtimis- ja strateegiatööriistade kasutamine muuseumide töö korraldamisel ja arendamisel. Suurt tähelepanu pööratakse teiste valdkondade kogemusele innovatsioonis, toodete- ja teenuste arendamisel ning ärimudelite koostamisel.

Vaata koolitusprogrammi sisu SIIT!  Registreerimine on avatud kuni 31. maini 2020 või grupi täitumiseni. Koolitusprogrammi osalustasu on 500 eurot. Registreerumisinfo leiad SIIT

 

NB! Muuseumiühing pakub võimaluse kahele ühingu liikmele osaleda koolitusel tasuta. Selleks kandideeri meie stipendiumile, mis katab programmi osalustasu. Ootame stipendiumist huvitatud liikmetelt 1 lk pikkust motivatsioonikirja ja CVd hiljemalt  31. märtsiks 2020  e-posti aadressile emy@muuseum.ee

 

Arendusprogramm on hea võimalus arendada nende muuseumitöötajate oskusi ja teadmisi, kellel on potentsiaali ja ambitsiooni tõusta tulevikus tipp- või valdkonnajuhi rolli, samuti neile, kellel on soov end oma tänases keskastmejuhi rollis arendada. Ootame koolitusprogrammiga liituma spetsialiste nii suurematest kui ka väiksematest muuseumidest.

Grupi suurus on kuni 20 osalejat.

Programmi tegevuste elluviimist toetavad Kultuuriministeerium ja Põhjamaade Ministrite Nõukogu.