Eesti MuuseumiühingEesti Muuseumiühing

Markko Karu “Külastajateekonna kujundamise koolitus” 17.11.2020

17. novembril 2020 toimub Markko Karu teenusedisaini koolitus külastajateekonna kujundamise teemal.

Teenusedisain on valdkond, mis parendab ettevõtte ja tema klientide omavahelist suhtlust, pakkudes arusaadavust ja sujuvust. Külastaja teekonna kujundamise töötoas teeme praktilisi harjutusi klientide uurimiseks, teekonna planeerimiseks ning ka võimalike takistuste ületamiseks, mis täna hoiavad neid muuseumist eemal. Päeva tulemusena on teil selgem ettekujutus enda väärtuspakkumisest enda kliendirühmadele, olete tuvastanud ridamisi parenduskohti ning mõtestanud enda planeeritud parenduste haakumist külastajate huvidega. Me astume välja oma tavapärasest rollist ning vaatleme end kõrvalt, saades nii paremini aru enda tugevustest ja nõrkustest elamusterohke külastuse pakkumisel.

Markko Karu on tootedisaini haridusega kvalifitseeritud disainijuht. Ta on 25 aasta jooksul konsulteerinud üle 200 organisatsiooni või ettevõtte väärtuspakkumise, tootestamise ja brändingu valdkonnas. Täna tegeleb ta igapäevaselt toodete ja teenuste arendamisega, seda nii iduettevõtte staatuses olevate kui ka rahvusvaheliste korporatsioonidega, aidates neil läbi kasutajakeskse vaatenurga oma tooteid ning teenuseid konkurentsivõimelisemaks muuta.

 

NB! Koolitus toimub Covid-19 olukorra tõttu siiski virtuaalsena.

Osavõtutasu: EMÜ liikmele tasuta, mitteliige 10 €. Palume maksta osalustasu hiljemalt 16. novembriks ülekandega Eesti Muuseumiühingu arveldusarvele Swedbank EE832200221057022917 või SEB EE691010052037346005. Arvega tasumisel palume vormil märkida osaleja nimi ja arve number.

Registreerimine kuni kohtade täitumiseni või 13. novembrini SIIN.

NB! Palume registreeruda ainult siis, kui kindlasti osalete!