Eesti MuuseumiühingEesti Muuseumiühing

MUUSEUM 3.0 koolitusprogramm toimub novembris Tartus

Creativity Lab koostöös Eesti Muuseumiühinguga avas registreerimise muuseumide arendus- ja koolitusprogrammi MUUSEUM 3.0 neljandasse lendu. Registreerumine on lõppenud.

MUUSEUM 3.0 tuleb uues formaadis: seekord neljapäevase kursusena 7.-10. novembril 2023 Tartus.
Programmi teemaks on strateegiline ja innovaatiline muuseum.
Räägime sellest, kuidas juhtida ennast ja teisi, projekte ja muutusi, et muuseumid suudaksid paremini ümbritseva turbulentse keskkonnaga kohaneda. Osalejad veedavad üheskoos neli intensiivset päeva. Koolitus koosneb loengutest, praktilistest ülesannetest, grupitöödest muuseumides ja kohtumistest inspireerivate inimestega eri valdkondadest. Detailse programmi avaldame oktoobri alguses, kuid vihjena võime juba täna lubada, et saab olema mitmekülgne ja üllatusi täis programm, kus ei puudu ka ühine ajaveetmine teiste kolleegidega ning ainulaadsed kultuurikogemused Tartus.

Osavõtutasu ja kandideerimine

Koolitusprogrammi osavõtutasu on 500 eurot + käibemaks, mis katab lisaks koolitusele ka toitlustuse, sh kaks õhtusööki ja kultuuriprogrammi. Tasuda võib ühes või mitmes osas, nii tööandja kui eraisiku poolt, samuti on võimalik tasuda kahasse. Eesti Muuseumiühingu liikmetel on võimalus taotleda täis- või osalist stipendiumi.

Lähem info:

Täpsem info koolitusprogrammi kohta asub veebilehel: www.muuseumikoolitus.ee.
Registreerumine oli avatud 6. oktoobrini.
NB! Lisaks koolitusinfole on www.muuseumikoolitus.ee lehelt kätte saadavad 20 videoloengut muuseumide strateegilise juhtimise teemadel. Head tutvumist ja kasutamist!
Lisainfo:
Ragnar Siil
MUUSEUM 3.0 programmijuht