Eesti MuuseumiühingEesti Muuseumiühing

Muuseumikaardi uudised: liitujaid on üle SAJA ja alustatud on näituste info jagamisega

Muuseumikaardi projektiga liitub rohkem kui 100 külastuskohta! 

Vähem kui kolm kuud on jäänud muuseumikaardi lansseerimise alguseni. Seetõttu on käimas tihe ettevalmistustöö, sest plaanikohaselt alustab muuseumikaart juba aprilli keskpaigas. 

Muuseumikaardi projektiga on liitumas rohkem kui 100 külastuskohta ning suurem osa lepingutest on allkirjastatud. Hetkel on käimas piletisüsteemi arendamine, läbirääkimised nii koostööpartnerite kui ka edasimüüjatega, muuseumikaardi kodulehe tegemine ja sisutekstide toimetamine. Paigas on aastane turundusplaan ning valmimas loovlahendus reklaamikampaaniaks ja meediaplaan. Peatselt on tulemas koolitused muuseumidele piletisüsteemi toimimise kohta.

Lisainfo: muuseumikaardi projektijuht Kert Kask, kert@muuseumikaart.ee 

Muuseumikaart hakkab jagama muuseumide näitusteinfot

Muuseumikaardi sotsiaalmeedikanalid on nüüd aktiivselt käigus ja jagame projektiga liitunud muuseumide infot. Kajastamist leiavad uued näitused, laiemat kõlapinda pakkuvad sündmused ning lood põnevatest esemetest muuseumikogude põhjatutest varasalvedest.

Esialgu hakatakse infot jagama muuseumikaardi Facebooki (https://www.facebook.com/muuseumikaart) ja Instagrami kontol (https://www.instagram.com/muuseumikaart/) ning pärast lansseerimist ka uudiskirja vahendusel. 

Palume oma muuseumi Instagrami storydes ära tagida @muuseumikaart, et teie näituste ja ürituste info saaks veelgi laiemalt levida.

Teavet olulisemate uudiste kohta palume saata Muuseumikaardi turundusjuhi Liina Pulgese e-posti aadressile liina@muuseumikaart.ee.