Eesti MuuseumiühingEesti Muuseumiühing

MUUSEUMIÖÖ 2022 – ÖÖS ON UNISTUSI!… JA PÄEVAS KA!

Muuseumiöö 2022 on edukalt toimunud! Ootame MÖÖ toimkonnaga jätkuvalt teie tagasisidet külastajate arvude osas (ankeeti saab täita siit), et teha sündmusest kokkuvõtteid. Suur aitäh kõigile, kes on Muuseumiöö statistika juba edastanud!

Eesti Muuseumiühingu nimel suur ja südamest tulev tänu kõigile osalenud muuseumidele, muuseumitöötajatele ja vabatahtlikele – ilma teie panuse ja pingutuseta ei oleks Muuseumiööd olemas! Oleme väga rõõmsad ka koostöö üle heategevusfondiga Minu Unistuste Päev – see julgustab ka edaspidi Muuseumiööd siduma heade algatustega heategevuse ja kodanikuühiskonna valdkonnast.

Kohtumisteni muuseumides!
Heliis, Liina ja Kerttu

 

Muuseumiöö teema „Öös on unistusi“ kutsus mõtisklema küsimuste üle millest unistab muuseum, millest unistavad kogukonnad muuseumi ümber, ja milline võiks olla unistuste muuseum. 

Soovime Muuseumiööl õhus olevat head meeleolu ja elevust jagada ka nendega, kes üritusest osa võtta ei saa. Seoses tänavuse teemaga „Öös on unistusi“ oleme otsustanud teha koostööd heategevusliku organisatsiooniga SA Heategevusfond  Minu Unistuste Päev.  Kõigil Muuseumiöö külastajatel on võimalik teha annetus, mille abil viiakse ellu mõnd rasket või kroonilist haigust põdeva lapse unistus. Aastate jooksul on päris mitmeid unistusi ellu viidud ka koostöös muuseumidega!