NEMO veebiseminar “Museums for All? Going beyond ramps and toilets to embrace access and inclusion for Deaf and disabled people”

16. mail kell 16.00 toimub NEMO (Network of European Museumi Organisations) veebiseminar teemal “Museums for All? Going beyond ramps and toilets to embrace access and inclusion for Deaf and disabled people”

Registreerida saab seminarile kuni 13. maini 2018 lingil

Seminar toimub inglise keeles

Veebiseminaril arutletakse, kuidas muuseumid saaksid tekitada kurtidele ja erivajadustega inimestele tunde, et nad on muuseumisse oodatud.

Veebiseminaril pakutakse välja ideid, kuidas väheste vahenditega saab erivajadustega inimeste külastuselamust tõsta ning viise, kuidas planeerida suuremaid muudatusi.

Veebiseminari juht Michele Taylor omab 25 aastast töökogemust kunsti ja pärandi alal, olles eriliselt keskendunud erivajaduste teemale.